kontaktStrona główna
M
E
N
U
A
l
l
e
g
r
o

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą

PUCHARY

PUCHARY

Dzięki atrakcyjnym cenom i konkurencyjnym, niespotykanym wzorom włoskich stylistów oferta nasza jest niezmiernie bogata. Proponujemy najwyższej jakości puchary począwszy od włoskiej firmy Sartor do pucharów polskich producentów po bardzo niskich cenach.

STATUETKI

STATUETKI

Statuetki to niepowtarzalna nagroda dla najlepszych, miłe podziękowanie dla sponsorów, pamiątka dla zaproszonych gości, absolwentów. Nasze statuetki przyciągają wzrok swoim niepowtarzalnym, oryginalnym wyglądem oraz solidnością wykonania i atrakcyjną ceną. Jesteśmy jedynym dystrybutorem w Polsce najnowszej, japońskiej linii trofeów drewnianych - dębowych typu Pagoda, które są znakomitą nagrodą w sztukach walki.

MEDALE

MEDALE

Oferujemy Państwu szeroki asortyment medali od tradycyjnych po szklane i kryształowe w cenach konkurencyjnych z możliwościom wykonania wklejki okrągłej o śr. 50 mm i 25 mm w dowolnym wzornictwie i kolorystyce. Dla tych z Państwa, którzy chcieliby uświetnić imprezę czymś wyjątkowym, istnieje możliwość wykonania medali odlewanych według indywidualnego projektu.

TROFEA

TROFEA SZKLANE I KRYSZTAŁOWE

To niepowtarzalne wzory i kształty, które dzięki wykorzystaniu szerokiej gamy możliwości w nadruku nadają nagrodzie wiele wdzięku i oryginalności. Na tych statuetkach możemy dla Państwa wykonać nadruk techniką LuxorJet z wykorzystaniem pełnej gamy kolorystycznej, grawer LASEREM CO2 również z wypełnieniem go kolorową farbą. W naszej ofercie znajdą Państwo trofea szklane, w których jest możliwość wykonania graweru 2D, 2,5D oraz 3D.


DYPLOMY

DYPLOMY DREWNIANE I PAPIEROWE

To niepowtarzalna nagroda, którą cechuje elegancja i szyk. Znakomita pamiątka dla tych, których chcemy wyróżnić, jak również ekskluzywny prezent dla szefa, czy też zarządu.

GADŻETY

GADŻETY

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór gadżetów na każdą okazję: ślub, rocznica, urodziny, imieniny, osiemnastka, Walentynki, prezent świąteczny itp. Dzięki wykonanym grawerom i nadrukom kolorowym na: skrzynkach na wino, skrzynkach na herbatę, piersiówkach, kubkach czy długopisach maja Państwo możliwość wręczenia ciekawych i niepowtarzalnych prezentów nie tylko swoim najbliższym.

PIECZĄTKI

PIECZĄTKI - usługi poligraficzne

Oferujemy szeroki wybór pieczątek firmy Colop, Wagraf, Trodat. Dzięki wykorzystaniu LASERA CO2 możemy dla Państwa wykonać nawet najbardziej wymyślną gumkę stęplarską w szybkim i solidnym terminie realizacji oraz w dogodnej cenie.

kontaktStrona główna
34-100 Wadowice, ul. Lwowska 49 sklep@puchary-sutemi.pl tel. 577-444-316